Duben 2015

►SELENA GOMEZ◄

21. dubna 2015 v 22:44 | Mia

News - novinky, fotky, videa a články o Seleně
Interviews - rozhovory se Selenou
Biography - životopis Seleny
•Discography - Selenina CD a písně - DODÁM
•Filmography - filmy a seriály, kde Selena hrála - DODÁM
Twitter - zprávy na Twitteru, které se týkají Seleny
•Facts - fakta o Seleně, které možná nevíš
•Boyfriends - kluci, se kterými byla Selena ve vztahu - DODÁM
•Tattoos - tetování, které má Selena na těle - DODÁM
Charts - hitparády a žebříčky, ve kterých se Selena umístila
Contact - kontakt na Selenu, kam jí můžeš napsat►WEBSITE◄

21. dubna 2015 v 22:33 | Mia

Layouts - layouty tohoto blogu
Site Projects - projekty tohoto blogu
Diary - deníček ohledně mě a tohoto blogu►Fanclub Selena Gomez◄

19. dubna 2015 v 13:32 | Mia |  Selena
selena gomez animated GIF

Právě jsi narazil/a na fanclub velmi krásné a talentované zpěvačky, herečky a módní návrhářky Seleny Gomez. Pokud máš stejný názor a patříš mezi nás i ty, budeme rádi, když se sem zapíšeš a všem to ukážeš! Nemám tu žádná pravidla a není povinností dávat si na blog ikonku, proto si myslím, že nebude nic těžkého se jen zapsat a být tak na seznamu Selenators na tomto blogu. A vlastně jsem zapomněla. Jedno pravidlo tu je.. MUSÍŠ MÍT SELENU OPRAVDU RÁD/A! Což je myslím si všem jasné, ne? Tak neváhej a zapiš se do komentářů!♥


001. Tvé jméno nebo přezdívka!
002. Adresa tvého blogu/webu, pokud ovšem máš
003. Co máš na Seleně rád/a a a proč jsi jejím fanouškem?


+ všichni fanoušci jsou zapsání níže pod tímto článkem


►BIOGRAPHY◄

15. dubna 2015 v 20:29 | Mia |  Selena

Selena Gomez, celým jménem Selena Marie Gomez je americká zpěvačka, herečka a módní návrhářka. Narodila se 22. července 1992 v Grand Prairie v Texasu bývalé herečce Amandě ''Mandy'' Teefey (rozené Cornett) a Richardovi Joelovi Gomez. Její otec je mexického původu a její matka má italské kořeny. Její rodiče se rozvedli, když bylo Seleně pět let a nyní má nevlastního otce Briana. Jméno nese po texasko-mexické zpěvačce Seleně Quintanilla Tejano - Perez. Má dvě mladší sestry - Gracie a Victorii. V roce 2010, při natáčení filmu Monte Carlo, úspěšně odmaturovala.

Poprvé hrála v seriálu Barney & Friends postavu Gianny, kde se poznala se svou nejlepší kamarádkou Demi Lovato. V roce 2007 se zúčastnila konkurzu pro Wizards of Waverly Place, který vyhrála a od té doby se objevovala ve více seriálech kanálu Disney jako je například The Suite Life of Zack & Cody nebo Hannah Montana.
Selena je známá hlavně díky své roli Alex Russo v Disney seriálu Wizards of Waverly Place (Kouzelníci z Waverly), který dvakrát vyhrál cenu Emmy. Následně také hrále v televizních filmech A zase jedna Popelka, Kouzelníci z Waverly Film či Program na ochranu princezen. Ztvárnila i hlavní roli ve filmu Ramona a Beezus, Monte Carlo a roku 2012 si zahrála ve filmu Spring Breakers.

Její kariéra se rozšířila i do hudebního a módního průmyslu. Selena je zakladatelka hudební skupiny Selena Gomez & The Scene, která se bohužel rozpadla a Selena je nyní na sólové dráze. Selena má i svou vlastní módní značku Dream Out Loud či vlastní parfém ''Selena Gomez''. Dále propaguje značku Adidas NEO Label. Dne 3. září 2009 se stala nejmladší ambasádorkou UNICEF. Momentálně má Selena vydáno pět úspěšných alb - Kiss & Tell, A Year Without Rain, When The Sun Goes Down, Stars Dance a For You.